Вівторок, 17.07.2018, 23:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Червоноярський НВК

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства та торгівлі людьми

Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми

Олімпіади

ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2017- 2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

   Бліжнікова Софія
   учениця 11 класу
   1 місце на олімпіаді з української мови
   Вчитель - Демешко С.О.
   
3 місце на олімпіаді з математики
   Вчитель - Тимченко Р.О.  
     2 місце на олімпіаді з біології
    Вчитель - Кузнєцова Т.С.

     

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2016-2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

 

       Бліжнікова Софія
   
учениця 10 класу
   3
 місце на олімпіаді з біології
   Вчитель: Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2016-17 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

     Бліжнікова Софія
  
учениця 10 класу
   1
 місце на олімпіаді з біології
    Вчитель - Кузнєцова Т.С.
   3 місце на олімпіаді з математики

   Вчитель - Тимченко Р.О.  
     3 місце на олімпіаді з фізики
   Вчитель - Корнєв Ю.М.

                                                3 місце на олімпіаді з інформатики
                                Вчитель - Корнєв Ю.М.
                                2
 місце на олімпіаді з хімії
                                
Вчитель - Жупило Л.В. 

 

 

       Бурлакова Олена
    
учениця 11 класу
    2
 місце на олімпіаді з біології
     
Вчитель - Кузнєцова Т.С. 
    3 місце на олімпіаді з хімії
     
Вчитель - Жупило Л.В.

 

 

 

 

 

 

     Силкіна Наталія
   учениця 7 класу
   3 місце на олімпіаді з української мови
   Вчитель - Амірова О.В.
   3 місце на олімпіаді з математики

   Вчитель - Тимченко Р.О.

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2015-16 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

  Землянська Євгенія
  учениця 11 класу
  3 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2015-16 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

  Бліжнікова Софія
  учениця 9 класу
  3 місце на олімпіаді з української мови
  Вчитель - Демешко С.О.
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.
  2 місце на олімпіаді з хімії
  Вчитель - Жупило Л.В.
  3 місце на олімпіаді з фізики
                                Вчитель - Корнєв Ю.М.
                                    1 місце на олімпіаді з інформатики
                                    Вчитель - Корнєв Ю.М.

 

 

 

  Землянська Євгенія
  учениця 11 класу
  3 місце на олімпіаді з математики
  Вчитель - Тимченко Р.О.
  1 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

  Амірова Каріна
  учениця 10 класу
  1 місце на олімпіаді з інформатики
  Вчитель - Корнєв Ю.М.

 

 

 

 

 

 

 

  Силкіна Наталія
  учениця 6 класу
  1 місце на олімпіаді з математики
  Вчитель - Тимченко Р.О.

 

 

 

 

 

 

 

  Ближникова Ксенія
  учениця 11 класу
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

  Бурлакова Олена
  учениця 10 класу
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2014-15 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

  Землянська Євгенія
  учениця 10 класу
  3 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

  Бліжнікова Софія
  учениця 8 класу
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2014-15 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

  Землянська Євгенія
  учениця 10 класу
  2 місце на олімпіаді з матаметики
  Вчитель - Землянська Л.Ю.
  3 місце на олімпіаді з української мови
  Вчитель - Амірова О.В.
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

  Бліжнікова Софія
  учениця 8 класу
  3 місце на олімпіаді з української мови
  Вчитель - Демешко С.О.
  2 місце на олімпіаді з фізики
  Вчитель - Корнєв Ю.М.
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

  Бурлакова Олена
  учениця 9 класу
  1 місце на олімпіаді з фізики
  Вчитель - Корнєв Ю.М.
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

  Ближникова Ксенія
  учениця 10 класу
  1 місце на олімпіаді з фізики
  Вчитель - Корнєв Ю.М.

 

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2013-14 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

 

  Бурлакова Олена
  учениця 8 класу
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

  Землянська Євгенія
  учениця 9 класу
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель: Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
В 2013-14 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

  Бурлакова Олена
  учениця 8 класу
  1 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

  Землянська Євгенія
  учениця 9 класу
  1 місце на олімпіаді з математики
  Вчитель - Землянська Л.Ю.
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

  Бліжнікова Каріна
  учениця 11 класу
  2 місце на олімпіаді з біології
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

 

 

 

 

  Вєлкова Наталія
  учениця 11 класу
  3 місце на олімпіаді з російської мови
  Вчитель - Слизька І.В.

 

 

 

 

 

 

 

  Ближникова Ксенія
  учениця 9 класу
  3 місце на олімпіаді з історії
  Вчитель -  Маринець С.І.
  3 місце на олімпіаді з ІКТ
  Вчитель - Корнєв Ю.М.
  3 місце на олімпіаді з трудового навчання
  Вчитель - Кузнєцова Т.С.

 

 

 

  Бліжнікова Софія
  учениця 7 класу
  3 місце на олімпіаді з фізики
  Вчитель: Землянська Л.Ю.

 

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031